🌿 Wiosenna Promocja - Zrób porządek z granicami swojej działki i zaoszczędź nawet do -50% ! 🌿

Ruszyła grupa w Nowej Wsi k. Kozienic

Ruszyła grupa w Nowej Wsi k. Kozienic

Kilka dni po spotkaniu informacyjnym, które odbyło się 16.04, przyjęliśmy pierwsze zamówienia na usługę Wyznaczania Granic Działek w tym obrębie. Serdecznie dziękujemy zamawiającym.

Co to oznacza?

W obrębie Nowa Wieś, gminie Kozienice, powiecie kozienickim razem z pierwszym zamówieniem zostało otwarte okno 30 dni, podczas których można dołączyć do grupowego wyznaczania granic działek i uzyskać rabat, który narasta wraz z liczbą deklarowanych działek!

Na czym polega ta usługa?

Usługa „Wyznacz Granice Działek” polega na grupowym zamawianiu usługi geodezyjnej w danym obrębie. Im więcej działek i osób z danego rejonu się zgłosi w przeciągu 30 dni od pierwszego zamówienia, tym większy rabat, którzy uzyskują wszyscy uczestnicy. Aż do -50% !

Do kiedy będą zbierane zamówienia?

W wypadku obrębu Nowa Wieś, grupa została utworzona wraz z pierwszym zamówieniem 19.04.2024, więc zamówienia można składać do godz. 11 dnia 19.05.2024 r.

Zdjęcie geodety - freepik

Jaki jest ostateczny koszt usługi?

Kwota ostatecznego kosztu usługi dla pojedynczej działki zależy od ilości działek w grupie. Jeżeli w grupie będzie powyżej 50 działek zgłoszonych do usługi, wtedy jej koszt bazowy spadnie aż o 50% ! Aktualną cenę można na bieżąco sprawdzić bez zamawiania, zaznaczając działki będące w obrębie na mapie. Po dołączeniu do grupy, użytkownicy są informowani o wszystkich zmianach drogą mailową i mogą je sprawdzić w naszym panelu klienta.

Jak mogę skorzystać?

Aby skorzystać, dołącz do grupy!

  1. Wejdź na https://intlimo.pl/wyznacz-granice-dzialek/
  2. Wybierz z swoje województwo, powiat i gminę
  3. Następnie w pasku wyszukiwania wpisz adres lub numer szukanych działek. Możesz też przewinąć mapę.
  4. Wybierz działki
  5. Opłać zaliczkę
  6. Udostępnij IntLimo sąsiadom i poczuj zniżki!
Zrzut ekranu, jak wygląda zamawianie działek na przykładzie działki OSP w Nowej Wsi

W razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu!